NOVINKY

V souladu s mimořádným opatřením MZDR 14597/2021-2/MIN/KAN s účinností ode dne 17. května 2021 od 00:00 hod. do odvolání se omezují návštěvy pacientů tak, že návštěvu lze připustit pouze za podmínky, že osoba navštěvující pacienta se podrobí před zahájením návštěvy POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2, a to s negativním výsledkem; tento...

Informujeme zájemce o návštěvu pacienta v našem zařízení, že nadále probíhá bezplatné antigenní testování a mohou se tak objednat k provedení antigenního testu.

Pokud se situace v našem zařízení nezmění, návštěvy budou povoleny od 4. února 2021 za podmínek, které najdete v přiloženém souboru. Prohlášení o bezinfekčnosti je také k dispozici ke stažení.

V době vánočních svátků bude možné alespoň se vidět s našimi pacienty "přes sklo". Veškeré podrobnosti najdete v přiloženém souboru. Dovolujeme si připomenout, že tyto návštěvy jsou možné pouze s bariérovou stěnu a bez osobního kontaktu. Děkujeme za dodržování.

Přejeme všem krásný adventní víkend. K možnosti návštěv pacientů během vánočních svátků oznámíme informace příští týden, jakmile bude vydáno nebo nevydáno usnesení o případném prodloužení nouzového stavu. Děkujeme za pochopení.