NOVINKY

Informujeme zájemce o návštěvu pacienta v našem zařízení, že nadále probíhá bezplatné antigenní testování a mohou se tak objednat k provedení antigenního testu.

Pokud se situace v našem zařízení nezmění, návštěvy budou povoleny od 4. února 2021 za podmínek, které najdete v přiloženém souboru. Prohlášení o bezinfekčnosti je také k dispozici ke stažení.

V době vánočních svátků bude možné alespoň se vidět s našimi pacienty "přes sklo". Veškeré podrobnosti najdete v přiloženém souboru. Dovolujeme si připomenout, že tyto návštěvy jsou možné pouze s bariérovou stěnu a bez osobního kontaktu. Děkujeme za dodržování.

Přejeme všem krásný adventní víkend. K možnosti návštěv pacientů během vánočních svátků oznámíme informace příští týden, jakmile bude vydáno nebo nevydáno usnesení o případném prodloužení nouzového stavu. Děkujeme za pochopení.

Víme, jak těžké je odloučení s Vašimi nejbližšími vzhledem k pokračujícímu zákazu návštěv našich pacientů. Proto Vám chceme nabídnout možnost video hovoru přes aplikace SKYPE (Dům péče ČČK MB; dumpececck@gmail.com) nebo MESSENGER (Dům Péče MB; dumpece.mb). Videohovory si můžete domluvit se sestřičkami na telefonu na telefonu 326 320 250; 724 872...

Dům péče ČČK získal nadační příspěvek v rámci grantového programu Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO. Cílem grantového programu je zmírnění přímých i nepřímých dopadů spojených s pandemií onemocněním Covid19 na neziskové organizace a podpora zachování jejich samotné existence a provozovaných veřejně prospěšných činností. Děkujeme.