NOVINKY

Od pátku 5. srpna 2022 včetně musí návštěvy u hospitalizovaných pacientů našeho zařízení nosit po celou dobu pobytu na pokoji s pacientem respirátor FFP2 či nanoroušku. Dále je doporučeno dodržovat i další hygienická opatření, jako jsou důkladné mytí či dezinfekce rukou a dodržování rozestupů. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k tomu, že Středočeský kraj v poslední době kopíruje celorepublikový trend v podobě kontinuálně vzrůstajícího počtu nových případů onemocnění Covid-19, doporučujeme veřejnosti při návštěvách u klientů v pobytových zařízeních sociálních služeb a pacientů hospitalizovaných na lůžkových odděleních zdravotnických zařízení nosit po celou dobu...

Od soboty 14. května 2022 jsou návštěvy našich pacientů opět bez omezení. Vzhledem k režimu pacientů však doporučujeme návštěvu uskutečnit v odpoledních hodinách. Děkujeme.

Návštěvní doba každý den: 14 - 17 hodNávštěvu lze připustit pouze za podmínky, že osoby navštěvující pacienta, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19. Navštěvující osobě bude změřena teplota. Pokud má navštěvující osoba teplotu nad 37,0°C nebo pozitivní příznaky infekční nemoci, je návštěva zakázána.Osoba navštěvující pacienta si musí při vstupu...

V Domě péče ČČK budou s platností od čtvrtka 4. listopadu 2021 zakázány návštěvy pacientů z důvodu dramaticky se zhoršující epidemiologické situace. Blízcí mohou nadále navštěvovat pacienty v terminálním stádiu onemocnění, případně další výjimky určí ošetřující lékař.